TANÓRÁN KÍVÜLI MOZGÁSOS TEVÉKENYSÉG – SZEBENI ISTVÁN ÉS BUGA MIHÁLY

Az előadók bemutatkoztak, elmondták, mivel foglalkoznak, beszélgettek a futsalról, bemutatták a labdát, beszéltek a játék szabályairól, próbarúgásokra bíztatták a gyerekeket.

A gyerekek fiú-lány csapatokat alkottak, körforgásban játszottak meccset a néhány fős csapatok. Időközben megérkezett a második csoport is, és már együtt, a fiú-lány felállást megtartva az utolsó foglalkozás végéig játszottak. Komolyan vették a  meccseket. A végső csatát a fiúk nyerték.

Az előadók ajándékot, egy labdát hoztak, amelyet dedikáltak, a diákoknak ez a gesztus jól esett.

A programokon 16-16 diák, és 5 felnőtt vett részt, a jelenléti ív szerint.

Vida Szűcs Mária projektasszisztens

Pongó Balázs: „Nem hagytuk magunkat, megvertük a lányokat. Mindent beleadtam”

Kovács Zsófia Sára reagálása egy dicséretre: „Nekem ez jól ment, nagyon jó volt”

Komár Anna: „Sajnos, kikaptunk, pedig nagyon harcoltunk.”

Balázs Boglárka: „Hát ez jó délután volt.”