KÖZÖSSÉGI RENDEZVÉNYEK – KÁVÉSZÜNET

A zenekart már megelőzte a híre, többen hallottak róluk, néhányan már ismerték a zenéjüket. A közönség összetétele változatos volt, 9-12 év közötti diákok nagy számban jelentek meg, ez láthatóan meglepte a zenekar tagjait.

Az első előadás kezdete visszafogott volt, majd egyre jobban feloldódott a közönség, ezért sokat tett a zenekar is. Bevonták az előadásba a közönséget, mozgással, énekléssel, tapssal igyekezett a zenekar kapcsolatot teremteni a diákokkal. Olyan megzenésített verseket választottak az előadások során, amit a közönség többsége ismerhette, ill. ismert.

Többen eljöttek olyan helyszínekről, ahol a zenekar már tartott előadást, de volt olyan vendég, aki vidékről jött be csak azért, hogy hallhassa őket.

A kezdő előadás közönsége maradt, végighallgatta a teljes koncertet.